Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymo informacija


Internetinėje parduotuvėje  prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

 

Išsiuntę Jūsų užsakymą registruotu siuntiniu, informuosime Jus el. paštu. Savo užsakymo judėjimą galėsite stebėti www.post.lt internetinėje svetainėje gavę siuntos sekimo numerį.
Pristatymo terminas 2-4 darbo dienos. Siunta Jums bus pristatyta į namus. Jei Jūsų namuose nėra, paštininkas paliks pranešimą apie siuntos gavimą, tuomet siuntą turėsite atsiimti patys Jus aptarnaujančiame pašto skyriuje.

Pristatymo mokestis: 3,00 Eur (į šią sumą įeina įpakavimas + registruotas siuntimas)

Užsakymus, kurių suma didesnė nei 50 Eur, visoje Lietuvoje pristatome nemokamai.

 

Pristatymo procedūra pradedama vykdyti po užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.Atsiskaitymas už prekes


Banko pavedimu


Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą banko pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite informuoti kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Su šia informacija Jums taip pat bus išsiųstas elektroninis laiškas.

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.

Jei pavedimą darysite iš SEB banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, Jūsų pavedimą iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.

Jeigu užsakymas neapmokamas per kelias darbo dienas, tuomet jis panaikinamas.


 

Sąskaitos rekvizitai:

  • Sąskaitos Savininkas: Darius Butkys

  • Sąskaitos Numeris: LT74 7044 0006 7161 8233

  • Banko Kodas: 70440

  • Banko Pavadinimas: AB SEB bankas